Archiwa tagu: Darmowe

Przekierowanie na preferowaną domenę

SEO Canonicalisation Internauci często wpisują w  przeglądarki adresy stron bez  www, podczas gdy chcielibyśmy, aby  wchodzili na ustawioną przez nas preferowaną domenę na adres z www (np. www.joomla.org zamiast joomla.org). Można to zmienić korzystając z narzędzi webmastera w Google lub szybciej za pomocą SEO Canonicalisation.  Dodatek przekieruje Internautę na wybraną przez nas preferowaną domenę. Oznacza to koniec zabawy z przekierowaniem w pliku .htaccess.  Zalecam wyczyszczenie pamięci podręcznej przed opublikowaniem dodatku.

Świąteczny kod promocyjny od RocketTheme

RocketTheme udostępnił pierwszy raz kupon promocyjny. Tylko na okres świąteczny oferują zniżkę 15% dla nowych osób, które zdecydują się na wykupienie dostępu do klubu RockethTeme oraz dla osób, które chciałyby przejść na wyższy abonament w obrębie klubu(np. na Developera).  Teraz jest najlepszy czas, żeby to zrobić.  Kupon jest ważny do 31 grudnia 2009 roku. Żeby skorzystać z kuponu wystarczy wpisać poniższy kod w oknie wybierania metody płatności po zalogowaniu/rejestracji  w serwisie:

rokxmas2009


Powyższy kod promocyjny niestety nie uwzględnia osób przedłużających członkostwo w klubie RockeTheme. Dla osób, które mogłyby mieć kłopoty poniższe zdjęcie przedstawia stronę, na której widać zniżkę z 90$ do 76$ po zastosowaniu kodu. Życzę udanych zakupów;)